Madeleine Pyk oljemålning
2016-10-08
411599
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Komposition, signerad och daterad M Pyk -73, olja på duk, ca 38x31 cm