Reinhold Ljunggren färglitografi
2016-10-07
411581
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Vintermotiv från Trosa, signerad R Ljunggren, numrerad 232/360, ca 48 x 38 cm
Fuktfläckar i margianelns övre och nedre hörn