Lennart Rodhe färglitografi
2016-10-07
411569
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Figurkomposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1969, 7/25, färglitografi, ca 25x12,5 cm