Konrad Majkowski oljemålning
2016-10-07
411551
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KONRAD MAJKOWSKI (1900-tal): Segelfartyg, signerad a tergo, olja på duk, ca 59x41 cm