Esaias Thorén färglitografi
2016-10-07
411546
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Stilleben med fiskar, signerad och daterad Esaias Thorén -51, 190/260, färglitografi, ca 47x56 cm