Peder Duke
2016-12-04
411497
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
PEDER DUKE (1938-2003): Haken, signerad och daterad a tergo Peder Duke 1972, olja på duk, 85 x 84 cm
4:e december