Roger Metto oljemålning
2016-10-10
411487
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROGER METTO (född 1964): "BBQ", signerad och daterad -02 a tergo, olja på duk, 40x60 cm