Brita Nordencreutz oljemålning
2016-10-10
411485
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Blomsterstilleben, signerad och daterad B. Nordencreutz 43, olja på duk, ca 44x36 cm