Edvin Ollers oljemålning
2016-10-09
411481
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): Landskap, signerad och daterad E.Ollers 1936, olja på duk, 52x66 cm