Strandmotiv
2016-10-07
411478
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Strandmotiv, signerade och daterade Mea 1890?, olja på duk, ca 40x55 cm