Porträtt
2016-10-07
411477
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Portätt av flicka, olja på duk, ca 62x52 cm