Fat Kina 1800-tal
2016-10-08
411462
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1800-tal, oktagonal form, dekor av figurscen i emaljfärger, diameter ca 24 cm
Ett mindre kantnagg