Ampel Karl Johan-stil
2016-10-07
411397
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AMPEL, 1900-tal, Karl Johan-stil, mässing, grönlackerad skål, diameter ca 53 cm
Slitage