Oljemålning 1800-tal
2016-10-07
411346
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sydländskt bymotiv, olja på duk, ca 49x61 cm
Duklagning