Karmstol Karl Johan
2016-10-07
411338
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOL, Karl Johan, 1800-talets börajn, fanérad i mahogny, stoppad sitts, sitthöjd ca 45 cm
Slitage