Stilleben oljemålning
2016-10-07
411286
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stilleben, monogramsignerad, olja på papp, ca 49x40 cm