Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
ERIK SVÄRD (Rättvik, 1900-tal): (5) Figurer, varav 4 signerade och daterade E Svärd, snidat trä, polykromt bemålade, höjd ca 28-70 cm
Sprickor, en figur saknar attribut
411263
2016-10-07