Jean Dewasne färgserigrafier
2016-10-22
411232
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JEAN DEWASNE (Frankrike, 1921-1999): Två färgserigrafier med inbjudningskort, signerade och numrerade på etikett, J Dewasne, 111/150, 79/150, 45x60 cm, oramade