Scroll Kina
2016-10-06
411207
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SCROLL, Kina, 1900-tal, motiv av geisha, bildmått ca 84 x 36, totalmått ca 193 x 53 cm
Fläckar, smärre skador