Brosch Lea Stein
2016-10-10
411176
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LEA STEIN, brosch, Paris, formgiven omkring 1940-talets slut, bakelit, i form av en igelkott, signerad, längd 8 cm