Häst Dalarna

Häst Dalarna
Häst Dalarna
Häst Dalarna
Häst Dalarna
Häst Dalarna
Häst Dalarna
Häst Dalarna
Häst Dalarna

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DALAHÄST, 1900-talets första hälft, rödmålad med polykrom dekor, höjd ca 17 cm

Slitage och smärre skador, möjligen delvis senare bemålning

411136

2016-10-06