Bordslampor
2016-10-06
411055
| Klubbat belopp | 9 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, Frankrike, 1800-talets slut, förgylld samt patinerad brons, höjd inklusive skärm 54 cm