Ljusstakar Frankrike
2016-10-06
411050
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, Frankrike, 1800-tal, mässing, höjd ca 27 cm
Slitage, ljusmanschetter saknas