Lisa Larson figuriner
2016-10-06
411003
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LISA LARSON, figuriner, 4 st., glaserat stengods, Gustavsberg, i form av häst (Lilla Zoo), dromedar (Menageri), katt (Lilla Zoo) samt pojke (UNICEF), samtliga stämplade samt etikettmärkta förutom katten, höjd ca 5-10 cm
Smärre nagg på katten.