Takarmatur 1950/60-tal
2016-10-06
410944
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1950/60-tal, mässing, målad metall samt glas, höjd ca 62 cm
Bruksslitage, enstaka glasprismor är lösa