Trädgårdsbord gjutjärn
2016-10-05
410936
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TRÄDGÅRDSBORD, gjutjärn, 1900-talets första hälft, vegiterande ben, höjd 72, diameter 85 cm
Slitage, färgbortfall, senare bemålning