Anselm Dahl oljemålning
2016-10-05
410883
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANSELM DAHL (1897-1964): Stenig stand, signerad Anselm Dahl, olja på duk, ca 45x65 cm