Esaias Thorén litografi
2016-10-05
410875
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981), Figurkomposition, litografi, signerad och daterad Esaias Thorén -72, 271/350, ca 42x50 cm