Siri Derkert
2016-10-05
410816
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIRI DERKERT (1888-1973): "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", signerad Siri Derkert i plåten, litografi, provtryck, 49x64 cm