Byrå björk
2016-10-05
410782
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets mitt, björk, 3 lådor, höjd 65x82x42 cm, nyckel finns
Bruksslitage