Johannes Olsson oljemålning
2016-10-05
410755
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition med man med mustasch, signerad Johannes O, olja på duk, 35x27 cm