Karl Bergman olja på duk
2016-10-04
410683
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL BERGMAN (1891-1965), kustlandskap med skepp, signerad K Bergman, olja på duk, ca 95,5x57 cm