Göran Folcker akvarell
2016-10-04
410677
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Vaxholm", signerad FOLCKER, akvarell, 30x22,5 cm