Golvvas orientalisk
2016-10-04
410625
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVVAS, 1900-talets andra hälft, orientalisk, lergods, grönpatinerad med inskuren dekor, höjd 63 cm
Botten och mynning med nagg