Carl Fjellner oljemålning
2016-10-04
410597
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FJÉLLNER (1900-tal): Fiskefänge, signerad Carl Fjéllner, olja på duk, ca 36x58 cm