Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BAKBORD, furu, allmoge, 1800-tal, benställning med ljusgrå bemålning, höjd ca 76-84, 123x63 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, senare bemålning
410557
2016-10-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner