Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
BENGT RUDA, fåtöljer, 2 st, "Domstolsfåtöljen", för Nordiska Kompaniets Verkstäder, Nyköping, sitthöjd ca 35-37 cm
Skador, och slitage
410525
2016-10-04