Nadezda Streltsova
2016-10-05
410521
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Blomsterstilleben, signerad Streltsova, olja på duk, ca 65x75 cm
Oramad