Golvlampa
2016-10-09
410483
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, gulmetall, justerbar, högsta höjd ca 145 cm
Slitage