Golvlampor
2016-10-09
410473
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, 1900-talets senare del, gulmetall, höjd ca 117 cm
Slitage på fot, smärre repor