Fernand Leger färglitografi
2016-10-04
410423
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FERNAND LEGER (1881-1955), Constructeurs, monogramsignerad i trycket FL färglitografi, ca 28,5x40 cm
Från utställningsaffisch