Byrå ek
2016-10-03
410372
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, ek, 1900-talets första hälft, fyra lådor med mässingsbeslag, på lägre benställning, höjd 76, 80x40 cm
Visst slitage