C Göran Karlsson färgserigrafi
2016-10-03
410368
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
C GÖRAN KARLSSON (född 1944), "Trehörningarnas möte", signerad CGK, färgserigrafi, 38/125, a tergo daterad 1989, ca 77x58 cm