Fotogenlampa
2016-10-03
410341
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FOTOGENLAMPA, omkring 1900-tal, stomme i zink och sten, total höjd ca 68 cm
Slitage