Madeleine Pyk
2016-10-03
410243
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Tre damer vid trädgårdsbord, signerad och numrerad 86/150, färglitografi, 50x40 cm