Roland Svensson
2016-10-03
410232
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarsommar", signerad Roland S, 19/250, färglitografi, 34x44 cm