Dekorelement skuret trä
2016-10-03
410172
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DEKORELEMENT, 1700-tal, skuret trä, föreställande Pallas Athena, ca 56 cm
Skador, delar saknas