Kaminhölje
2016-10-03
410165
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KAMINHÖLJE, 1900-talets början, mässing, sten, och hamrad och patinerad metall, höjd ca 100, 58x38 cm
Slitage