Albert Kinsley Landskap motiv
2016-10-03
410164
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALBERT KINSLEY (1852-1945): Landskap med boskap, signerade A. Kinsley, akvarell, ca 14x23 cm