Bägare silver
2016-10-03
410114
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÄGARE, 6 st, silver, 18/1900-tal, Sverige / Danmark, höjd 6-11,5 cm, vikt ca 415 g
Slitage, bucklor, en med gravyr